ul. Grunwaldzka 30 83-000 Pruszcz Gdański
729 229 422
Pon - Pt: 9:00 - 17:00

O nas

A‑One Group Solution

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy w przemyśle o międzynarodowym zasięgu działania. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie rekrutacji i kompleksowej obsługi zatrudnienia wykwalifikowanych pracowników.

Doboru pracowników dokonujemy w oparciu o potrzeby pracodawcy, z uwzględnieniem obowiązujących norm i przepisów.

JAK DZIAŁAMY?

Rekrutujemy w oparciu o długoletnie doświadczenie w pracach związanych z branżą przemysłu stoczniowego związanych z pracami konserwacyjnymi stali wykorzystywanej w różnych gałęziach przemysłu. W zakres tych prac wchodzą m.in.: malowanie ciśnieniowe różnymi grupami farb, piaskowanie, hydroblasting, metalizacja itp.

CO OFERUJEMY?

Wiele lat pracy na zagranicznych kontraktach dało nam doświadczenie, które wykorzystaliśmy w budowie A-One Group Solution. Wiemy z jakimi problemami borykają się pracownicy kontraktowi i ich rodziny.

Stawiamy na:

 

 

JAKOŚĆ


Współpracującym z nami pracodawcom dajemy gwarancję najwyższej jakości pracy i usług wykonywanych przez pracowników zrekrutowanych za pośrednictwem A-One Group Solution

 

 

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENĘ PRACY


Każdy pracownik, który podejmie współpracę z A-One Solution Group otrzyma kompleksowe przygotowanie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

 
DOBRE RELACJE
 

Los wysłanych do pracy za granicę osób i ich rodzin nie jest nam obojętny, A-One Group Solution zadba o budowanie prawidłowych relacji osób rekrutowanych z przyszłym pracodawcą, opartych na rzetelnym informowaniu o sprawach istotnych, mających wpływ na charakter pracy, w tym o zagrożeniach i niebezpieczeństwach z nią związanych.